Magazanolsun nedir? | Mağazan Olsun yorumlar

Magazanolsun Nedir

E-ticaret yapmak isteyen girişimciler Magazanolsun Stoksuz E-ticaret platformumuz ile karşılaşıyor ve magazanolsun nedir, Mağazan Olsun yorumlar şeklinde aramalar yaparak platformumuz hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Platformumuz hakkında size bilgi verelim. Magazanolsun Stoksuz E-Ticaret Platformu Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkta 7 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren Tekkart Bilişim Hizmetleri A.Ş. nin bir e-ticaret projesidir ve bu proje 3 yıldır devam etmektedir.

Mağazan Olsun Tedarikçiler ile Mağaza sahiplerini bir araya getiren bir Stoksuz E-Ticaret Platformu dur. Tedarikçiler ürünlerini satmak isteyen satıcıları ifade ederken Mağaza sahipleri bireysel olarak e-ticaret yapmak isteyen girişimcileri ifade etmektedir. Tedarikçiler ürünlerini Türkiye genelinde satabilme imkanına sahip olurken Girişimciler de satabilecekleri ürünleri temin etme imkanını sağlamış oluyor. Platformumuz ile Girişimciler şirketi olmadan, ürünü olmadan bireysel olarak E-Ticaret yapabilme imkanını elde etmiş oluyor.

Bireysel olarak e-ticaret yapmak isteyen Girişimciller platformumuzdan Mağazalarını açarak 10.000 lerce ürüne 1 TL bile sermaye bağlamadan satış yapabilme imkanına sahip olmaktadır.

Magazanolsun Stoksuz E-Ticaret Platformumuzu 3 dakikada özet olarak anlatmış olduğumuz videomuzu izleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Magazanolsun Yorum | Magazanolsun.com ekşi sözlük

Bilgiye erişmenin çok kolay olduğu günümüzde internet üzerinden ulaşılan bilgilerin bir kısmı maalesef doğru olmamaktadır. Magazanolsun ile ilgili yorumları bizzat Magazanolsun bünyesinde Mağazasını almış kişilerden dinlemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Magazanolsun stoksuz e-ticaret platformumuzda Mağazasını almış girişimcilerimizin bir kaç yorumunu sizlerle paylaşıyoruz.

Magazanolsun Şikayet | Tekkart Şikayet

Bildiğiniz gibi sikayetvar.com isimli bir websitesi var ve bu websitesinde kişiler belirli şikayetlerini dile getirebiliyorlar. Ancak bu websitede şikayette bulunan kişilerin gerçek bir kişi mi yoksa sahte isimlerle oluşturulmuş bir kişi mi olduğunun bir denetimi yok. Dolayısıyla bu sitede yapılan yorumların bir kısmı sahte isimlerle oluşturulmuş ve rakip firmayı kötülemek amacı ile kullanılan yorumlar olabilmektedir. Şikayetvar da hakkımızda yorum yazanların bazılarının bizde mağazası bile yoktur.

Daha bilgisayarı doğru düzgün kullanmasını bilmeyen birisi yanlış yere bakıp burada ürün yok tüketici mahkemesine gideceğim diyebiliyor. Bir tanesi ürünleri önce size satıyorlar diyebiliyor. Öyle bir durum yok 10 binlerce ürün var hangi birisini alacaksınız. Bir tanesi sattıktan sonra ilgilenmiyorlar diyebiliyor. Haftanın 3 günü canlı yayınlarımız var ve zaten eğitimleri video şeklinde veriyoruz kendisi izleyerek kendisini geliştirecek. Takıldığı yerlerde hem danışmanına sorabilir, hem canlı yayınlarda sorabilir hem de genel merkeze destek maili atarak yardım talep edebilir.

Bu örneklerde anlattığımız gibi orada yazan yorumlar bilgi eksikliğinden kaynaklı ne aldığını bilmeyen ve ne yapması gerektiğini tam anlamamış kişilerin yorumlarıdır.

Ayrıca Türkiye’deki en büyük şirketler (Koç, Sabancı, Turkcell, Vodafone, Turktelekom vb.) için bile birçok şikayet olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla bir şirketin bütün müşterilerini memnun etmesinin mümkün olamayacağı gerçeği unutulmamalıdır.

Başka bir kişinin değerlendirmesine göre hareket etmek yerine Salı ve Çarşamba günleri yapmış olduğumuz ücretsiz canlı zoom eğitimlerimize katılarak aklınızdaki soruları sorabilir, platformumuz hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kendi değerlendirmenizi kendiniz yapabilirsiniz. Ücretsiz eğitimlerimize katılmak için bize mesaj gönderin katılım linki talep edin.

Şirketimiz 2700 den fazla tedarikçi ve 2900 den fazla girişimci ile çalışmalarına devam eden yasal ve denetlenen bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Tekkart Bilişim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketimiz hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri tıklayın.

Tekkart Website

Tekkart Bilgiler

Magazanolsun Güvenilir mi?

Şirketimiz Tekkart Bilişim Hiz. Tic. A.Ş. olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkta Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı denetiminde 7 yıldır faaliyet gösteren bir yazılım firmasıdır. Sunmuş olduğumuz Stoksuz E-Ticaret Projesi (magazanolsun) 3 yıldır devam eden bir projemizdir. Ülkemizdeki girişimci sayının artmasına vesile olmak ve hedefimiz olan 100.000 girişimcinin kendi işini kurmasına yardımcı olmak adına AR-GE departmanımız ile projemizi devamlı geliştiriyoruz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark Web Sitesinde firma ismimizi (Tekkart) aratarak bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark

Aklınıza takılan sorular için diğer girişimci adaylarımızın daha önce sormuş olduğu soruları ve cevapları bulabileceğiniz Sık Sorulan Sorular bölümünü inceleyebilirsiniz. İncelemek için >> TIKLA

Sirketsizeticaret.com Mağazanolsun Yetkili Bayi olan Nejat Kozan‘ın Bayilik çalışmaları için oluşturmuş olduğu bir web sitesidir. Nejat Kozan Yetkili Bayi Sayfasına ulaşmak için aşağıdaki görselin üzerini tıklayın.