Magazanolsun nedir? | Mağazan Olsun yorumlar

Magazanolsun Nedir

E-ticaret yapmak isteyen girişimciler Magazanolsun Stoksuz E-ticaret platformumuz ile karşılaşıyor ve magazanolsun nedir, Mağazan Olsun yorumlar şeklinde aramalar yaparak platformumuz hakkında bilgi edinmek istiyorlar. Platformumuz hakkında size bilgi verelim. Magazanolsun Stoksuz E-Ticaret Platformu Yıldız Teknik Üniversitesinde 7 yıldır faaliyet gösteren Tekkart Bilişim Hizmetleri A.Ş. nin bir e-ticaret projesidir ve bu proje 3 yıldır devam etmektedir.

Magazanolsun, ürününü satmak isteyen tedarikçiler ile ürünü olmayan şirketi olmayan ama e-ticaret yapmak isteyen kişileri buluşturan bir e-ticaret platformudur. Bireysel olarak e-ticaret yapmak isteyen kişiler platformdan Mağazalarını açarak 10.000 lerce ürüne 1 TL bile sermaye bağlamadan satış yapabilme imkanına sahip olmaktadır.

Magazanolsun Stoksuz E-Ticaret Platformumuzu 30 saniyede anlatmış olduğumuz videomuzu izleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Magazanolsun Yorum | Magazanolsun.com ekşi sözlük

Bilgiye erişmenin çok kolay olduğu günümüzde internet üzerinden ulaşılan bilgilerin bir kısmı maalesef doğru olmamaktadır. Magazanolsun ile ilgili yorumları bizzat Magazanolsun bünyesinde Mağazasını almış kişilerden dinlemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Magazanolsun stoksuz e-ticaret platformumuzda Mağazasını almış girişimcilerimizin bir kaç yorumunu sizlerle paylaşıyoruz.

Magazanolsun Şikayet | Tekkart Şikayet

Bildiğiniz gibi sikayetvar.com isimli bir websitesi var ve bu websitesinde kişiler belirli şikayetlerini dile getirebiliyorlar. Ancak bu websitede şikayette bulunan kişilerin gerçek bir kişi mi yoksa sahte isimlerle oluşturulmuş bir kişi mi olduğunun bir denetimi yok. Dolayısıyla bu sitede yapılan yorumların bir kısmı sahte isimlerle oluşturulmuş ve rakip firmayı kötülemek amacı ile kullanılan yorumlardır.

Ayrıca Türkiye’deki en büyük şirketler (Koç, Sabancı, Turkcell, Vodafone, Turktelekom vb.) için bile birçok şikayet olduğu bilinmektedir. Dolayısıyla bir şirketin bütün müşterilerini memnun etmesinin mümkün olamayacağı gerçeği unutulmamalıdır.

Şirketimiz 2700 den fazla tedarikçi ve 2300 den fazla girişimci ile çalışmalarına devam eden yasal ve denetlenen bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Tekkart Bilişim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketimiz hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri tıklayın.

Tekkart Website

Tekkart Bilgiler

Magazanolsun Güvenilir mi?

Şirketimiz Tekkart Bilişim Hiz. Tic. A.Ş. olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoparkta Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı denetiminde 7 yıldır faaliyet gösteren bir yazılım firmasıdır. Sunmuş olduğumuz Stoksuz E-Ticaret Projesi (magazanolsun) 3 yıldır devam eden bir projemizdir. Ülkemizdeki girişimci sayının artmasına vesile olmak ve hedefimiz olan 100.000 girişimcinin kendi işini kurmasına yardımcı olmak adına AR-GE departmanımız ile projemizi devamlı geliştiriyoruz.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark Web Sitesindeki Firma Bilgilerimize ulaşmak için aşağıdaki linki tıklayın.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark

Platformumuz ile ilgili daha önce bilgi edinmediyseniz Anasayfa mızı incleyerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. Anasayfayı incelemek için >> TIKLA

Platformumuz ile ilgili bilgi edindiniz ancak aklınıza takılan sorular varsa, aklınıza takılan sorular için diğer girişimci adaylarımızın daha önce sormuş olduğu soruları ve cevaplarını bulabileceğiniz Sık Sorulan Sorular bölümünü inceleyebilirsiniz. İncelemek için >> TIKLA