E-Ticaret Bayilik

 E-Ticaret Bayiliği İş Modeli

Platformumuzda e-ticaret mağazanız ile ürün satışından kazanç elde edebileceğiniz gibi E-Ticaret Bayiliği İş Modelimizle de kazanç elde edebilirsiniz. Bayimiz olarak mağazalarımızın satış hakkını elde edersiniz, bayilik verme yetkisi elde edersiniz ve tedarikçi ekleme yetkisi elde edersiniz. Satışını yapmış olduğunuz mağaza ve vermiş olduğunuz bayilik için şirket belirli oranlarda size komisyon ödemesi yapar. Tedarikçi eklediğinizde tedarikçinin cirosundan en az %3 kazanma imkanı elde edersiniz.

Avantajları

Yüksek müşteri potansiyeli: Dijitalin hayatımızın her alanına girdiği bu çağda yapılan alışverişin internet üzerinden yapılma oranı da her geçen yıl giderek artmaktadır. E-ticaret sektörü 2022 yılının ilk 6 ayında % 116 büyüme gerçekleştirmiş. 2022 yılı için yıllık rakamlar tam olarak açıklanmamış olsa bile yaklaşık 700 milyar TL’lik bir e-ticaret hacmi gerçekleştiği öngörülmektedir. Sadece bireylere değil e-ticarette yer almak isteyen firmalara, derneklere, kurum ve kuruluşlara da hizmet verebilirsiniz. Böylesi büyük bir pazara/hedef kitleye ulaşarak yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
Düşük maliyet gereksinimi: Bayimiz olarak çalışmak istediğinizde fiziksel bir mağaza açmanıza gerek yoktur. Dijitalleşen dünyada siz de potansiyel müşterilerinize online olarak yapacağınız çalışmalarla (website, sosyal medya, blog, seo, dijital pazarlama vb.) ulaşabilirsiniz. Dijitalde yapacağınız çalışmalarınızın yanı sıra sahada fiziki çalışmalar da yaparak potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.
Mekan özgürlüğü: İşinizi dijital bir ortamdan (çoğu zaman cep telefonunuzdan) gerçekleştirebildiğiniz için nerede olduğunuzun bir önemi yoktur. Mekandan bağımsız bir şekilde çalışabilirsiniz.
Esnek çalışma saatleri: Çalışma saatlerinizi siz belirlersiniz. İstediğiniz zamanda istediğiniz kadar çalışırsınız.
Sıfır Risk: Herhangi bir ürüne para bağlamadığınız, bayilik için her ay bir ücret ödemediğiniz, fiziksel olarak bir mağazaya ihtiyacınız olmadığı için (dolayısıyla bir gideriniz olmadığı için) sıfır risk ile yapabileceğiniz bir işe sahip olursunuz. Giderinizin olmadığı sadece kazancınızın olduğu bir işiniz olur.
Yüksek kazanç imkanı: E-ticaret bayimiz olarak Yıldız Bayilik ile giderek artan bir kazanca sahip olursunuz.
Pasif gelir imkanı : Satışını yapmış olduğunuz Mağazanın cirosundan gelir elde etme imkanına sahip olursunuz.
Prestijli iş: Zamandan ve mekandan bağımsız yüksek kazanç elde edebileceğiniz prestijli bir işe sahip olursunuz.

Aşağıdaki eğitim kayıt videosunu izleyebilir ve iş modelimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.